RADYATÖR

Vigor AlüminyumHidronik Dizayn Radyatör

Vigor alüminyum dizayn radyatör, yenilikçi tasarımıyla yaşam alanlarından daha fazla keyif almanız için geliştirildi. Alüminyum materyal özelliği sayesinde diğer metallere göre üç kat daha fazla ısı verimliliği sağlar ve daha hızlı ısınır.

Renkler

11 Farklı renk seçeneği

Vigor alüminyum hidronik dizayn radyatör, 2,3 ve 4 dilim seçenekleri ve 90, 120, 140, 160 cm standart yükseklik ölçülerinde olup, proje adetlerine özel ölçülerde üretilebilir. İnci beyaz, mat siyah, antrasit, granit, gök mavi, rose, inox, uzay gri, titanyum mavi, gold ve piyano siyah olarak standart renklerine sahiptir, Proje adetlerine özel sınırsız renk seçenekleri de sunulabilmektedir.

Toz Boya

Eloksal

Isı

Başarılı Performans Testleri

Vigor alüminyum baseboard, Sektöre yön veren BSRIA (UK) üyelik ve Politecnico Di Milano MRT (I) performans testlerine sahip olan ürünümüz düzeni olarak 10 bar çalışma ve 13 bar sızdırma testlerinden geçirildikten sonra hazır hale gelmektedir. Merkezi sistemlere uyumludur. İstenildiği takdirde tak çalıştır özelliğine sahip, bakım gerektirmeyen elektrikli modelleri de mevcuttur. 

Teknik Resim