RADYATÖR

Odzy AlüminyumHidronik Oval Radyatör

Odzy alüminyum hidronik oval radyatör, yaşam alanlarında zarif ayrıntıları sevenler için tasarlandı. Alüminyum materyal özelliği sayesinde diğer metallere göre üç kat daha fazla ısı verimliliği sağlar ve daha hızlı ısınır. Paslanmaz ve oksitlenmez

Renkler

11 Farklı renk seçeneği

Odzy alüminyum hidronik  oval radyatör, 3-26 dilim ve 40, 50, 60, 90, 120, 140, 160, 180, 200 cm yükseklik seçenekleri ile farklı standart ölçü varyasyonlarına sahip olup, proje adetlerine özel ölçülerde üretilebilir. İnci beyaz, mat siyah, antrasit, granit, gök mavi, bakır, inox, titanyum mavi, piyano siyah, altın ve uzay gri standart renklerine sahiptir. Proje adetlerine göre özel sınırsız renk seçenekleri de sunulabilmektedir.

Eloksal

Toz Boya

Isı

Başarılı Performans Testleri

Odzy alüminyum hidronik oval radyatör, Sektöre yön veren BSRIA (UK) üyelik ve Politecnico Di Milano MRT (I) performans testlerine sahip olan ürünümüz düzeni olarak 10 bar çalışma ve 13 bar sızdırma testlerinden geçirildikten sonra hazır hale gelmektedir. Merkezi sistemlere uyumludur. İstenildiği takdirde tak çalıştır özelliğine sahip, bakım gerektirmeyen elektrikli modelleri de mevcuttur. 

Teknik Resim

odzy-teknik-bilgi
odzy-teknik-bilgi